Prekės

Pas mus galite įsigyti įvairių Himalajų druskos produktų:
-smulkios, rupios druskos ir stambių druskos kristalų,
-įvairaus dydžio žvakidžių,
-įvairaus dydžio šviestuvų,
-muilų.
 
Kuo ypatinga Himalajų druska
Himalajų druska kasama iš druskos urvų, susidariusių prieš milijonus metų. Druskos klodai, būdami 300 - 600 m gylyje, yra apsaugoti nuo išorinės aplinkos poveikio, todėl Himalajų druska išgaunama ypač švari. Ją išgaunant nenaudojami jokie chemikalai, ji kasama požeminėse kasyklose rankomis ir apdorojama akmenimis. Himalajų druska neturi jokių konservantų ar priedų. Milijonus metų žemės paviršiaus slėgti druskos kristalai yra tobuliausios geometrinės struktūros. Jie spinduliuoja teigiamą energiją, gydo ir jaunina.
Himalajų druska – vienintelė druska nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu išplaunanti senąsias druskas ir šlakus. Ji reguliuoja kraujospūdį, ląstelių ph ir vandens kiekį organizme. Ši druska turi daug kalio ir mažai natrio, todėl stiprina širdį, kaulus ir kvėpavimo sistemą. Ji valo skrandį, žarnyną, kepenis, tulžį, inkstus. Pamaitina kraują akyviaisiais biocheminiais elementais. Ypatingai švari, chemiškai nesuardytos struktūros Himalajų druska energizuoja organizmą, „pakrauna“ saulės energija, išsaugota milijonus metų neliestuose druskų kloduose. Ši nepaprasta druska plačiai naudojama maistui, organizmo valymui, gydymui, kosmetologijoje, energetiniam patalpų valymui
 
Himalajų druska maistui
Himalajų druska naudojama kaip įprasta stalo druska. Geriausia ją berti ant jau paruošto maisto. Dėl ypatingo šios druskos skonio ir sveikatinimo, ją naudoja geriausi Europos ir pasaulio restoranai bei sveiko maisto gamintojai. 
 
Himalajų druska organizmo valymui
Valyti organizmą galima geriant druskos tirpalą, maudantis druskos vonioje ar mirkant kojas druskos vonelėse. Galima visas šias procedūras derinti ar daryti kurią nors vieną. 
 
Druskos tirpalas organizmo profilaktinei detoksikacijai, druskos ir toksinų šalinimui
Į 200 ml vandens stiklinę įberiame 2 g smulkios Himalajų druskos, ištirpiname ir išgeriame ją per 3 kartus, ne mažiau kaip 15 min iki valgio. Tinkamiausia vandens temperatūra  - apie 37ºC, nes tuomet druska įsisavinama geriausiai.
 
Himalajų druska gydymui
Himalajų druska gydomasi valant organizmą 1% (1l vandens 10 g druskos) druskos tirpalu gėrimui ir vonioms. 
Peršalimo ligos gydomos darant druskos tirpalo inhaliacijas (1l karšto vandens ištirpiname 3 šaukštus druskos ir pakvėpuojame karštais garais - galime įlašinti 2-3 lašus eukalipto ar kt. eterinio aliejaus).
Šilti druskos kompresai dedami ant krūtinės, gerklės, sinusų, skaudančių sąnarių.
Pavargusias, sudirgusias akis patariama vilgyti 1% druskos tirpalo kompresais.
Karpoms, mašalų įkandimams gydyti naudojamas 8% druskos tirpalas.
Nemigą, astmos priepuolius, vaikų irzlumą gydo Himalajų druskos lempos, kurios ne tik įneša jaukumo į Jūsų namus, bet ir skleidžia neigiamus jonus, neutralizuojančius teigiamus jonus, kuriuos spinduliuoja elektrotechnika.
 
Druska voniai ir pirčiai
Himalajų druskos vonia - tai prabangi ir labai veiksminga vonia. Ji valo šlakus, regeneruoja, jaunina odą, gydo neurodermitą, psoriazę, aknę, alergiją ir niežulį. Energizuoja ir gerina miegą. Į vonią pilama apie 1000 g Himalajų druskos. Procedūros trukmė 20-30 min. Kad teigiamas poveikis būtų ilgesnis - po vonios nenusiprausti, tik švelniai apsišluostyti.
Pirčiai naudojami stambūs druskos kristalai. Juos galima sudėti tiesiai ant akmenų. Įkaitę kristalai, aplieti vandeniu, skleidžia garus. Jais kvėpuojant valosi plaučiai, dezinfekuojamos gleivinės, valosi oda.
 
Druskos vonelė rankoms ir kojoms
Ši procedūra minkština sausą kojų ir rankų odą, stiprina nagus, saugo juos nuo skilinėjimo, didina kraujo apytaką, gerina medžiagų apykaitą, minkština nuospaudas, mažina kojų prakaitavimą. 1 litre šilto vandens reikia ištirpinti 50 g druskos ir įmerkti rankas (ar kojas). Procedūros trukmė 20 min. Po vonelės atitinkamą kūno vietą reikia nuplauti šiltu vandeniu ir patepti kremu (aliejumi ar sviestu).
 
Himalajų druska kosmetologijoje
Kūno šveitimui ir masažams naudojama smulki Himalajų druska. Efektyviausia procedūrą atlikti po pirties ar vonios, kuomet odos poros atsivėrusios.
100 g Himalajų druskos sumaišyti su 10 ml pasirinkto masažinio aliejaus bei 3-5 lašeliais natūralaus eterinio aliejaus ir įmasažuoti kūną. Po to nuplauti vandeniu ir, esant poreikiui, ištepti kūną kremu.
Ši procedūra puikiai valo odos paviršių ir gilesnius sluoksnius, atpalaiduoja raumenis ir nervų sistemą, suminkština, pamaitina ir atnaujina odą.
Kūno šveitimui su medumi reikia 1 šaukštą druskos sumaišyti su 2 šaukštais natūralaus medaus, švelniai įtrinti kūną šiuo mišiniu ir nuplauti. Medus maitina, stangrina odą, o druska sustiprina medaus naudą, nušveičia negyvas odos ląsteles. Ši procedūra skaistina odą.
Sudrėkintas Himalajų druskos gabaliukas (muilas) – puiki priemonė nuo prakaito. Jis naikina prakaito bakterijas ir neužkemša odos porų. Veiksmingas visą dieną, bekvapis, neerzina odos. Taip pat veiksmingas prausiantis pabertą, alergijos pažeistą odą.
 
Himalajų druska energetiniam patalpų valymui
Tam naudojamos Himalajų druskos žvakidės, šviestuvai ar tiesiog stambūs druskos kristalai. Juos galima padėti prie kompiuterio, kad neutralizuotų kenksmingą elektromagnetinį lauką. Šie druskos kristalai skleidžia teigiamą energiją.Sukomponuoti padėkle, vazoje ar tarp žvakių, šie nepaprasto grožio rausvi Himalajų druskos kristalai ne tik puoš Jūsų namus, bet ir gydys kūną ir sielą. 
Dar stipresnis gydomasis ir valomasis poveikis gaunamas šylant Himalajų druskai, todėl labai veiksmingos yra Himalajų druskos žvakidės ir šviestuvai. Jie sukuria neigiamo krūvio jonus ore, kurie neutralizuoja sunkiuosius teigiamus jonus ir taip išvalo orą, palengvina kvėpavimą. 
Dėl Himalajų druskos šviestuvų išskiriamų neigiamų jonų pagerėja imunitetas, budrumas, dėmesingumas, darbo produktyvumas. Padidėja plaučių tūris ir atsparumas peršalimo ligoms ir virusams. Sumažėja migreniniai galvos skausmai, sinusitas, alerginės būsenos, retėja astmos priepuoliai. Šių šviestuvų naudojimas gerina koncentraciją, sukuria jaukią, šiltą aplinką. 
Kiekvienas šviestuvas ir žvakidė yra unikalūs, rankų darbo.